HAKKIMIZDA 

Ardıl Çeviri Şirketi

Ardıl Çeviri Şirketi olarak 2010 yılından bu yana müşterilerimize yazılı, ardıl ve simultane tercüme hizmeti sunuyoruz ve bu alanda çözümler üretiyoruz. Ardıl tercüme hizmetleri çalışma faaliyetlerimizin temelini oluşturmaktadır. Bu alanda yüzlerce etkinlik için profesyonel çeviri desteği sunduk. Yılların verdiği deneyim ve uzun yıllara dayanan tercüman ekibimizle müşterilerimize en kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktayız. Ardıl Çeviri, simultane tercüme ve ekipman kiralama alanında mevcut kaynaklarımızı sürekli geliştirmekteyiz. Ayrıca daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla değişen şartlara adapte etmekteyiz. Etkinlikler öncesi müşterilerimizle ön görüşme yaparak ihtiyaç duydukları çeviri ihtiyacını önceden belirlemekteyiz. Bu doğrultuda onlara en uygun hizmeti ve ekibi sağlamaktayız. Simultane çeviri ekipmanlarımız etkinlikten bir gün önce kurulmakta ve gerekli test ve kontroller yapılmaktadır.

Simultane çeviri alanındaki ekibimiz 10 yılı aşkın deneyime sahip tercümanlardan oluşmaktadır.

Mütercim Tercümanlık bölümü mezunu tercümanlarının yanı sıra yurt dışında farklı kurumlarda eğitim almış, çifte vatandaşlık sahibi, mühendis, hukukçu, doktor, kimyacı, avukat,v.b editörleri bünyesinde bulundurmaktayız. ASYA Çeviri ve Konferans Hizmetleri olarak milyonlarca karakterlik çeviri tecrübesi ile ticaret, hukuk, teknik, mühendislik, inşaat, mimarlık, denizcilik, medikal,  kozmetik ve diğer alanlarda sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermenin haklı gururu ile çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Firmamız hizmet politikasını, müşterilerce talep edilen formatta ve teslim süresine sadık kalmak ve kusursuz çeviri kalitesini adil ücretlerle sağlamak prensipleri üzerine şekillendirmiştir.

Temel olarak şu başlıklarda müşterilerimize çözümler üretmekteyiz; Yazılı çeviri hizmeti, ardıl ve sözlü çeviri hizmeti, noter tasdikli çeviri hizmeti ve takibi, simultane çeviri hizmeti, simultane çeviri ekipmanları kiralama, deşifre, altyazı yerleştirme ve transkripsiyon.


Kalite Politikamız

Ardıl Çeviri Şirketi olarak alanında uzmanlaşmış on yılı aşkın deneyime sahip tercümanlarla çalışmaktayız. Çalışmakta olduğumuz tercümanlar genellikle ana dile sahip ya da mütercim tercümanlık mezunu tercümanlardır. Bunların yanı sıra doktor tercüman, mühendis tercüman, akademisyen, avukat tercüman gibi sektörel alanda mesleki olarak uzmanlaşmış tercümanlarımız bulunmaktadır. Tercümanlarımız son teknoloji çeviri programlarını kullanmakta ve bu şekilde çeviri bütünlüğünü sağlamaktadır.

 

Hakkımızda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz